A 2017/2018. tanévben meghirdetett pályázatok eredményei

Gardó Sándor Díj

Név

Kar

Szak

Mester Nikoletta

Egészség és Sporttudományi Kar

Ápolás és betegellátás (BSc.)


Halbritter Mátyás díj  

Név

Kar

Szak

Márkus Dóra

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Gazdálkodási és menedzsment (BA)


Sziray József ösztöndíj

Név

Kar

Szak

Füzi Szabolcs Attila

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Mérnökinformatikus (BSc.)


Pannon-Work ösztöndíj

Név

Kar

Szak

Balázs Nóra

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Gazdálkodási és menedzsment (BA)

Benková Viktória

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Gazdálkodási és menedzsment (BA)

Felhoffer Andrea Judit

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Horváth Lilla

Apáczai Csere János Kar

Gyógypedagógia (BSc.)

Jurik Alexandra

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Turizmus-vendéglátás (BSc.)

Nagy Dóra

Egészség és Sporttudományi Kar

Rekreáció (MSc.)

Pallás Anna Ildikó

Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

Növényorvosi (MSc.)

Siska Dorina

Apáczai Csere János Kar

Tanító (BSc.)


SZJA 1% ösztöndíj

Név

Kar

Szak

Ács Dávid

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Mérnöktanár

Brindzik Beáta

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Fábián Anna

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Ferdiicsová Andrea

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Frank Máté

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Gubó Eduard

Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

Környezetgazdálkodási agrármérnöki (BSc.)

Horváth Martina

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Kiss Patricia

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Kulmány István Mihály

Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

Környezetgazdálkodási agrármérnöki (MSc.)

McNamara Csilla Rebekah

Apáczai Csere János Kar

Szociálpedagógia (BSc.)

McNamara Zsuzsa Katalin

Apáczai Csere János Kar

Szociálpedagógia (BSc.)

Mitring Anna

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Nagy Péter

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Mérnöktanár

Pintér Fruzsina

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Radics Katalin Adél

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Somogyi Csilla

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Szépvölgyi Enikő

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Takó Dalma

Deák Ferenc Állam és Jogtudományi Kar

Jogász

Ulbrecht András

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Gépészmérnöki (MSc.)

Varga Judit

Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

Élelmiszermérnöki (BSc.)

 

Waberer's ösztöndíj 

Név

Kar

Szak

Dugmanics Hajnalka Teréz

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Logisztikai menedzsment (MSc.)

Görbe Polina

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Műszaki menedzser (BSc.)

Gubicza Melinda

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Logisztikai menedzsment (MSc.)

Háklár Nóra

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Logisztikai mérnöki (BSc.)

Holzhofer Richárd

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Logisztikai mérnöki (BSc.)

Horváth Zsófia

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Logisztikai menedzsment (MSc.)

Kárpáti Ágnes

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Logisztikai mérnöki (BSc.)

Madarász Melinda

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Logisztikai mérnöki (BSc.)

Simon Flóra Regina

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Logisztikai mérnöki (BSc.)

Varga Krisztina

AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar

Logisztikai mérnöki (BSc.)


Bonafarm hallgatói ösztöndíj 

Név

Kar

Szak

Nagy László

Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki (BSc.)

Papp Veronika

Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar

Élelmiszermérnöki (BSc.)


Klatsmányi Tibor- Varga László ösztöndíj

Név

Kar

Szak

Leitner Norbert

Építész-, Építő- és Közlekedésmérnöki Kar

Infrastruktúra-építőmérnöki (MSc.)


Antenna Hungária ösztöndíj 

Név

Kar

Szak

Lukács Balázs

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Villamosmérnöki (BSc.)

Szalai Bálint

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Villamosmérnöki (BSc.)

Szögi Róbert

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Villamosmérnöki (BSc.)

Takács Olivér Zoltán

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Villamosmérnöki (BSc.)

Liszi Máté

Multidiszciplináris Műszaki Tudományi Doktori Iskola

-

Prukner Péter

Multidiszciplináris Műszaki Tudományi Doktori Iskola

-


Waberer's-Szemerey hallgatói ösztöndíj

 

Név

Kar

Szak

Illés Nikolett

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Logisztikai menedzsment (MSc.)

Oláh Dávid

Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar

Logisztikai menedzsment (MSc.)


Nem találhatóak hírek!

Galéria

Eseménynaptár

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.
Szenátusi ülés 2017. november 27. 14:00 - 16:00