(2014/2015. tanév)
Dr. Walawska-Gardó Joanna, mint Alapító
és az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány Kuratóriuma
ösztöndíjpályázatot hirdet
„Gardó Sándor díj" elnyerésére.

A Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézet nappali tagozatos hallgatói.

- legalább két eredményesen lezárt aktív félév, utolsó két lezárt félév legalább 4,0 feletti átlagú (Igazolás módja: TO által Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozólag)
- hallgatói jogviszony igazolása a 2014/2015. tanév első félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)

Bírálatnál előnyt jelent:
- egy vagy több közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga megléte (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata)
- TDK tevékenység , valamint szakmai ill. közéleti tevékenység (Igazolás módja: szakmai önéletrajz)
- előny a bizottsági tagság, az egyetemi közéletben való részvétel (Igazolás módja: szakmai önéletrajz)

A pályázatot 1 hallgató nyerheti el. Az egyszeri ösztöndíj összege 300.000.- Ft. A díj 2014. szeptember 18-án kerül átadásra az Akadémiai Nap keretén belül. A pályázatok beérkezésének határideje 2014. szeptember 10. 16:00 óra.

A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tünteni és a borítékra rá kell írni: „Gardó Sándor díj”.
A pályázatoknál hiánypótlási lehetőség nincs, a beérkezési határidő után érkezett pályázatok elbírálására nincs lehetőség.
A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat. A bíráló bizottság előnyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.

A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2014. szeptember 16-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti, és a nyertessel ösztöndíj-szerződést köt.

A pályázati adatlap ide kattintva elérhető.

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Vizsgajelentkezés 2017. május 5. 06:00 - 2017. június 30. 12:00
Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Szenátusi ülés 2017. május 29. 14:00 - 16:00
Munkaszüneti nap 2017. június 5. 00:00 - 23:55
Pünkösd hétfő 2017. június 5.