(2014/2015. tanév)
Halbritterné Dr. Raffai Judit, mint Alapító és az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány
Kuratóriuma
ösztöndíjpályázatot hirdet
„Halbritter Mátyás díj" elnyerésére.

A Kautz Gyula Gazdaságtudományi Karon a Gazdálkodási és menedzsment BA szak és a Kereskedelem és marketing BA szak nappali tagozatos hallgatói.

- legalább négy eredményesen lezárt aktív félév (Igazolás módja: TO által Neptunból nyomtatott index másolat az
utolsó két lezárt félévre vonatkozólag)
- hallgatói jogviszony igazolása a 2014/2015. tanév első félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)
- egy vagy több közép-vagy felsőfokú nyelvvizsga megléte (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata)
- TDK munkában aktív és eredményes részvétel (Igazolás módja: beszámoló)
- részvétel a tanszéki oktató és kutató munkában (Igazolás módja: beszámoló)

Bírálatnál előnyt jelent:
- a gyakorlathoz közvetlenül kapcsolódó tantárgyak kiemelkedő eredménye
- szakkollégiumi tagság, a gazdasági élettel való kapcsolattartás, és/vagy az egyetemi közéletben való aktív részvétel, bizottsági tagság
- valamilyen sportágban kiemelkedő teljesítmény elérése
- a 2014/2015 tanév első félévében új tudományos diákköri dolgozat készítésének vállalása és nyilvános bemutatása (igazolás módja: az előnyt jelentő szempont ismertetése, alátámasztó dokumentumok benyújtása pl.: szakkollégiumi tagság igazolása, sportegyesületi igazolás, írásos beszámoló, oktatói igazolás, HÖK igazolás stb.)

A pályázatot 1 hallgató nyerheti el. A díj egy Lebó Ferenc által készített és a névadót ábrázoló plakett, a névadó gondolatait tartalmazó esszé és 300.000 Ft egyszeri ösztöndíjA díj 2014. szeptember 18-án kerül átadásra az Akadémiai Nap keretén belül. A pályázatok beérkezésének határideje 2014. szeptember 10. 16:00 óra.

A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tünteni és a borítékra rá kell írni: „Halbritter Mátyás díj”. A pályázatoknál hiánypótlási lehetőség nincs, a beérkezési határidő után érkezett pályázatok elbírálására nincs lehetőség.

A pályázati felhívás és adatlap letölthető a http://universitas.sze.hu oldalról az Aktuális Pályázatok menüből.
A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat. A bíráló bizottság előnyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.

A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2014. szeptember 16-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti, és a nyertessel ösztöndíj-szerződést köt.

A pályázati adatlap ide kattintva elérhető.

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Vizsgajelentkezés 2017. május 5. 06:00 - 2017. június 30. 12:00
Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Szenátusi ülés 2017. május 29. 14:00 - 16:00
Munkaszüneti nap 2017. június 5. 00:00 - 23:55
Pünkösd hétfő 2017. június 5.