(2015/2016. tanév tavaszi félév)
Az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány Kuratóriuma a
WABERER’S INTERNATIONAL Nyrt.
céltámogatásának köszönhetıen ösztöndíjpályázatot hirdet
a Széchenyi István Egyetem nappali tagozatos hallgatói számára.

a Közlekedésmérnök Szak BSc.
- Logisztikai rendszerek szakirány
- Csomagolási szakirány
a Mőszaki Menedzser Szak BSc.
- Logisztikai és Közlekedési szakirány
a Logisztikai mérnök Szak BSc.
- Csomagolási szakirány
- Szállítási szakirány
a Logisztikai mérnök MSc.
a Logisztikai menedzsment Msc hallgatói.
Pályázati feltételek, bírálati szempontok:
- teljesített 90 kredit pont a BSc. szakon illetve teljesített 30 kredit pont az MSc. szakon (TO által Neptun-ból nyomtatott index másolat valamennyi lezárt félévre vonatkozólag)
- hallgatói jogviszony igazolása a 2015/2016. tanév második félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)
- nyelvismeret igazolása (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata)
- TDK tevékenység , valamint szakmai ill. közéleti tevékenység (Igazolás módja: szakmai önéletrajz)
A pályázatot 10 hallgató nyerheti el. Az ösztöndíj összege 30.000.- Ft/hó. Az ösztöndíj 5 hónapra szól, 2016. február 1-től 2016. június 30-ig.
A pályázatok beérkezésének határideje: 2016. március 1. 12: 00 óra.
A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tüntetni és a borítékra rá kell írni: „WABERER’S ösztöndíjpályázat”.
A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat.
A beérkezési határidő után érkezett pályázatok elbírálására illetve hiánypótlásra nincs lehetőség.
A bíráló bizottság előnyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.
A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2016. március 5-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti és a nyertesekkel ösztöndíj-szerződést köt.

A pályázati adatlap ide kattintva letölhető.

Győr, 2016. február 18.
UNIVERSITAS-GYŐR Alapítvány Kuratóriuma

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.
Munkaszüneti nap 2017. május 1.
Munka ünnepe 2017. május 1.
Záróvizsga jelentkezési időszak 2017. május 1. - 2017. május 15.
Elektronikus ZH nap 2017. május 3.
Elektronikus ZH nap 2017. május 5.