Waberer’s-Szemerey pályázati felhívás

(2014/2015. tanév)
Az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány Kuratóriuma a
Waberer’s-Szemerey Logisztikai Kft.
céltámogatásának köszönhetően ösztöndíjpályázatot hirdet.

A Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Karán nappali tagozatos, műszaki szakoktató, illetve tanár-mérnöktanár szakos hallgatók.

Pályázati feltételek, bírálati szempontok:
- legalább két eredményesen lezárt aktív félév, utolsó két lezárt félév legalább 3,0 feletti átlagú (Igazolás módja: TO által Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozólag)
- hallgatói jogviszony igazolása a 2014/2015. tanév első félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)
- nyelvismeret igazolása (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata)
- TDK tevékenység , valamint szakmai ill. közéleti tevékenység (Igazolás módja: szakmai önéletrajz)

A pályázatot 2 hallgató nyerheti el. Az ösztöndíj összege 30.000.- Ft/hó. Az ösztöndíj 10 hónapra szól, 2014. szeptember 1-től 2015. június 30-ig.
A pályázatok beérkezésének határideje 2014. szeptember 26. 1600 óra.

- személyesen: Universitas Papír és Könyvesbolt (InnoShare épület földszint) vagy
Széchenyi István Egyetem, Műszaki Tanárképző Tanszék Titkársága (D ép. 604.) A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tünteni és a borítékra rá kell írni: „Waberer’s-Szemerey öszöndíj”.
A pályázatoknál hiánypótlási lehetőség nincs, a beérkezési határidő után érkezett pályázatok elbírálására nincs lehetőség.
A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat. A bíráló bizottság előnyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.
A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2014. október 10-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti, és a nyertesekkel ösztöndíj-szerződést köt.

A pályázati adatlap ide kattintva letölthető.

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.
Szenátusi ülés 2017. november 27. 14:00 - 16:00