Halbritter Mátyás díj pályázati felhívás

Halbritterné Dr. Raffai Judit, mint Alapító és az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány
Kuratóriuma
ösztöndíjpályázatot hirdet
„Halbritter Mátyás díj" elnyerésére.

A Kautz Gyula Gazdaságtudományi Karon a Gazdálkodási és menedzsment BA szak és a Kereskedelem és marketing BA szak nappali tagozatos hallgatói.

- legalább négy eredményesen lezárt aktív félév (Igazolás módja: TO által Neptunból nyomtatott index másolat az
utolsó két lezárt félévre vonatkozólag)
- hallgatói jogviszony igazolása a 2014/2015. tanév első félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)
- egy vagy több közép-vagy felsőfokú nyelvvizsga megléte (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata)
- TDK munkában aktív és eredményes részvétel (Igazolás módja: beszámoló)
- részvétel a tanszéki oktató és kutató munkában (Igazolás módja: beszámoló)

Bírálatnál előnyt jelent:
- a gyakorlathoz közvetlenül kapcsolódó tantárgyak kiemelkedő eredménye
- szakkollégiumi tagság, a gazdasági élettel való kapcsolattartás, és/vagy az egyetemi közéletben való aktív részvétel, bizottsági tagság
- valamilyen sportágban kiemelkedő teljesítmény elérése
- a 2014/2015 tanév első félévében új tudományos diákköri dolgozat készítésének vállalása és nyilvános bemutatása (igazolás módja: az előnyt jelentő szempont ismertetése, alátámasztó dokumentumok benyújtása pl.: szakkollégiumi tagság igazolása, sportegyesületi igazolás, írásos beszámoló, oktatói igazolás, HÖK igazolás stb.)

A pályázatot 1 hallgató nyerheti el. A díj egy Lebó Ferenc által készített és a névadót ábrázoló plakett, a névadó gondolatait tartalmazó esszé és 300.000 Ft egyszeri ösztöndíjA díj 2014. szeptember 18-án kerül átadásra az Akadémiai Nap keretén belül. A pályázatok beérkezésének határideje 2014. szeptember 10. 16:00 óra.

A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tünteni és a borítékra rá kell írni: „Halbritter Mátyás díj”. A pályázatoknál hiánypótlási lehetőség nincs, a beérkezési határidő után érkezett pályázatok elbírálására nincs lehetőség.

A pályázati felhívás és adatlap letölthető a http://universitas.sze.hu oldalról az Aktuális Pályázatok menüből.
A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat. A bíráló bizottság előnyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.

A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2014. szeptember 16-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti, és a nyertessel ösztöndíj-szerződést köt.

A pályázati adatlap ide kattintva elérhető.

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
MÉK Ünnepi Szenátusi Ülés 2018. október 25. 10:00 - 11:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Szenátusi ülés 2018. október 29. 14:00 - 16:00
Beszélgess Velem! - Média, tudás és műveltség 2018. október 29. 17:00 - 18:00