PÁLYÁZATI FELHÍVÁS ÖSZTÖNDÍJRA (2016/2017. tanév tavaszi félév) "PANNON-WORK ösztöndíj"

(2016/2017. tanév tavaszi félév)

Az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány Kuratóriuma a PANNON-WORK Iskolaszövetkezet céltámogatásának köszönhetıen ösztöndíjpályázatot hirdet a Széchenyi István Egyetem nappali tagozatos hallgatói számára.

Azok a nappali tagozatos hallgatók, akik a 2016/2017. tanév tavaszi félévében a Széchenyi István Egyetemre beiratkoztak és a Pannon-Work Iskolaszövetkezetben tagsági jogviszonnyal rendelkeznek.

• a legutolsó két félévben legalább 55 teljesített kredit pont (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozóan)
  • kiemelkedő tanulmányi eredmény igazolása, a bírálatnál az „ösztöndíj index" mértéke kerül figyelembevételre (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozóan)
  • hallgatói jogviszony igazolása a 2016/2017. tanév tavaszi félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)
  • nyelvismeret igazolása (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány másolat)
  • szövetkezeti tagsági jogviszony igazolása (Igazolás módja: Pannon-Work Iskolaszövetkezet által kiállított igazolás)
  • tanulmányok melletti diákmunkák megnevezése (Igazolás módja: A Pannon Worknél végzett jelentősebb munkák felsorolása a pályázati adatlapon)

Bírálatnál előnyt jelent:

• Szakmai, ill. közéleti tevékenység (Igazolás módja: szakmai önéletrajz)

A pályázatot 4 hallgató nyerheti el. Az ösztöndíj összege 10.000.- Ft/hó. Az ösztöndíj 5 hónapra szól, 2017. február 1-től 2017. június 30-ig. A díj ünnepélyes keretek között kerül átadásra.

A pályázatok beérkezésének határideje 2017. február 24. 16:00 óra.

• A pályázat benyújtható postai úton (Universitas-Gyır Alapítvány, 9026 Gyır, Egyetem tér 1.) vagy személyesen. /Universitas Papír és Könyvesbolt (InnoShare épület földszint)/
  • A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tüntetni és a borítékra rá kell írni: „Pannon-Work ösztöndíj".
  • A pályázatoknál hiánypótlási lehetőség nincs, a beérkezési határidı után érkezett pályázatok elbírálására nincs lehetıség.
  • A pályázati felhívás és adatlap letölthetı a http://universitas.sze.hu oldalról az Aktuális Pályázatok menüből. A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat.
  • A bíráló bizottság elınyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.

A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2017. február 28-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti, és a nyertessel ösztöndíj-szerzıdést köt.

Letölthető dokumentumok:

Győr, 2017. február 8.
UNIVERSITAS-GYŐR Alapítvány Kuratóriuma

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
MÉK Ünnepi Szenátusi Ülés 2018. október 25. 10:00 - 11:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Szenátusi ülés 2018. október 29. 14:00 - 16:00
Beszélgess Velem! - Média, tudás és műveltség 2018. október 29. 17:00 - 18:00