PÁLYÁZATI FELHÍVÁS ÖSZTÖNDÍJRA (2016/2017. tanév tavaszi félév) "WABERER’S INTERNATIONAL Nyrt."

(2016/2017. tanév tavaszi félév)

Az UNIVERSITAS-Győr Alapítvány Kuratóriuma a WABERER’S INTERNATIONAL Nyrt. céltámogatásának köszönhetően ösztöndíjpályázatot hirdet a Széchenyi István Egyetem nappali tagozatos hallgatói számára.

• Közlekedésmérnök Szak BSc. - Logisztikai rendszerek és Csomagolási szakirány
  • Műszaki menedzser Szak BSc. - Logisztikai és Közlekedési szakirány
  • Műszaki menedzser Szak MSc.
  • Logisztikai mérnök Szak BSc. és MSc.
  • Logisztikai menedzsment szak MSc. hallgatói

Pályázati feltételek, bírálati szempontok:

• teljesített 90 kredit pont a BSc. szakon, illetve teljesített 30 kredit pont az MSc. szakon (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozóan)
  • a tanulmányi eredmény igazolása, a bírálatnál az „ösztöndíj index” mértéke kerül figyelembevételre (Igazolás módja: a Neptunból nyomtatott index másolat az utolsó két lezárt félévre vonatkozóan)
  • hallgatói jogviszony igazolása a 2016/2017. tanév tavaszi félévére (Igazolás módja: TO által kiállított hallgatói jogviszony igazolás)
  • nyelvismeret igazolása (Igazolás módja: nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata)
  • TDK tevékenység, valamint szakmai, ill. közéleti tevékenység (Igazolás módja: szakmai önéletrajz)

A pályázatot 10 hallgató nyerheti el. Az ösztöndíj összege 30.000.- Ft/hó. Az ösztöndíj 5 hónapra szól, 2017. február 1-től 2017. június 30-ig. A díj ünnepélyes keretek között kerül átadásra.

A pályázatok beérkezésének határideje 2017. február 24 . 1600 óra.

• A pályázat benyújtható postai úton (Universitas-Győr Alapítvány, 9026 Győr, Egyetem tér 1.) vagy személyesen. /Universitas Papír és Könyvesbolt (InnoShare épület földszint)/
  • A borítékra a feladó nevét, címét fel kell tüntetni és a borítékra rá kell írni: „Waberer’s ösztöndíj”.
  • A pályázatoknál hiánypótlási lehetőség nincs, a beérkezési határidő után érkezett pályázatok elbírálására nincs lehetőség.
  • A pályázati felhívás és adatlap letölthető a http://universitas.sze.hu oldalról az Aktuális Pályázatok menüből. A pályázati adatlaphoz mellékelni kell a pályázati feltételeknél megadott dokumentumokat.
  • A bíráló bizottság előnyben részesíti azok pályázatát, akik a hallgatói tanulmányi ösztöndíjon kívül más ösztöndíjban nem részesülnek.

A pályázatokat a Bíráló Bizottság 2017. február 28-ig elbírálja, az eredményt nyilvánosságra hozza, a pályázókat a Kuratórium e-mail-ben értesíti, és a nyertessel ösztöndíj-szerződést köt.

Letölthető dokumentumok:

Győr, 2017. február 8.

UNIVERSITAS-GYŐR Alapítvány Kuratóriuma

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
MÉK Ünnepi Szenátusi Ülés 2018. október 25. 10:00 - 11:00
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Szenátusi ülés 2018. október 29. 14:00 - 16:00
Beszélgess Velem! - Média, tudás és műveltség 2018. október 29. 17:00 - 18:00